Версія для друку
Світлина з інтернету

Все купується і все продається

Сьогодні відбулося підготовче судове засідання у справі повернення Садиби Терещенків до комунальної власності. І відразу СКАНДАЛ!

Як з‘ясувала Київська міська прокуратура, Департамент охорони культурної спадщини КМДА у березні 2020 року ПОГОДИВ (!) злочинний проект забороненої законодавством ПЕРЕБУДОВИ (реконструкції) безцінної пам‘ятки архітектури, який передбачає надбудову та перебудову існуючих будинків садиби під офісний центр, в результаті якої ця перлина архітектури роботи Краузе повністю втратить свою автентичність!!! Тобто чиновниками КМДА погоджено знищення Садиби Терещенків!

Просто немає слів! Те, що побоялася зробити молода команда Черновецького та регіонали, зараз радісно втілює у життя післямайданна влада!

Напевно, хоче таким чином віддячити родині Терещенків за всі їх суспільно важливі справи, за те, що вони власним коштом звели половину дореволюційного Києва та залишили декілька музеїв безцінних родинних зібрань картин, витворів мистецтва, знахідок археології!

Чиновники, у яких піднялася рука погодити всупереч вимогам чинного законодавства про охорону культурної спадщини ганебний проект знищення Садиби Терещенків гірші за більшовиків. Останні у нашої родини лише відібрали все майно та примусили рятувати життя у вигнанні. А ці - хочуть знищити історичну пам‘ять про родину та про всі її добрі справи, зруйнував єдиний будинок, який повністю вцілів й вберіг всі свої елементи після численних війн та революцій!

Більш того, як з‘ясувалося, доблесна київська «пам‘яткоохоронна громадськість» в особі Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА на якомусь дуже таємному засіданні у 2019 році погодила ганебний проект знищення Садиби Терещенків, який повністю спотворює пам‘ятку та позбавляє її автентичності! І хоч би хтось з членів цієї ради мав совість й дав нам знати про те, що готується…

Зараз за гроші все купується і все продається. Не сумнівайтеся, незабаром їх прізвища стануть всесвітньо відомими!

Таким чином можливі лише 2 варіанти: або прокуратура повертає садибу Терещенків до комунальної власності, або її недобросовісний власник ПАТ «Центрелеватормлинбуд» (який фактично вкрав пам’ятку у територіальної громади і 14 років намагався її знищити) позбавляє киян перлини архітектури у самому центрі міста!

Уклінно дякуємо всім неймовірним людям, які сьогодні прийшли на судове засідання підтримати позов Київської міської прокуратури в інтересах держави щодо повернення Садиби Терещенків до комунальної власності! Величезна подяка представнику Київської міської прокуратури за непохитну позицію!

Ви здивуєтеся, але Київська міська рада, в інтересах якої прокуратурою поданий позов і яка всі 14 років бездіяла, сьогодні ПРОІГНОРУВАЛА засідання: ані представника, ані листа щодо підтримки позову прокуратури не направила! Невже київську територіальну громаду не цікавить повернення протиправно відчуженої пам‘ятки архітектури??? Невже кияни зацікавлені на бульварі Шевченка, 34 мати черговий офісний центр???

Підготовче засідання, разом з розглядом питання щодо залучення нас у якості третіх осіб, перенесено на 26 липня 2020 року на 14.00.

Ми з Michel Terestchenko дуже просимо максимального поширення інформації та звертаємося до ЗМІ з проханням висвітлити ситуацію. ПАТ «Центрелеватормлинбуд» має потужне лобі у Київраді та на державному рівні, а вся наша надія лише на Закон та суспільний резонанс!

Olena Terestchenko

Назад до архіву Версія для друку