Світлина з інтернету

Вороги-імпотенти

До звичної секти "Я б за Пороха, але в нього антирейтинг та упороті порохоботи..." добавилася нова-стара секта: "У нас страшне ОПЗЖ переворот готує, тому боротися проти Зеленського та його слуг не на часі".

Чому "стара-нова"? Їх активно ще при Кучмі культивували. Тільки тоді з іншого боку були комуністи-соціалісти. Кілька груп реєстрових націоналістів курував тодішній голова СБУ Леонід Деркач (батько нинішнього московського агента), інші теж не безхозними гуляли. Те, що комуністи - це зло, а соціалісти в Україні - відвертий цивілізаційний тупик, сперечатися зайве. Та й, більше того, в ті часи ліваки були не лише потужними, але й пасіонарними. Людей на вулиці виводили тисячами на перший заклик, реальну загрозу могли становити. Але от з тими групками не все було однозначно (я не про всіх, були там і щирі та постійні противники комуняк). Проти антиукраїнських сил вони збурювалися переважно лише тоді, коли ми розкручували якусь антикучмістську акцію. Отака фігня з ними получалася. Якісь "патріоти за викликом".

Тепер до наших. Найперше, перемикання уваги на Оппі за Жоппі, як ніби найбільшу загрозу - штука хтива й не зовсім чесна.

ОПЗЖ - безумовний ворог ідеологічний та ідейно проросійська партія. І дружити з нею категорично не можна. А хто дружить? Тільки ті ж слуги Зеленського та ще деколи "Батьківщина".

Але ОПЗЖ - абсолютні громадські імпотенти. Вони, коли мають публічну підтримку від Пуйла (на жаль, це реалії нашого насєлєнія), можуть розраховувати на помітний, але не критичний електоральний ефект. Але вони ніколи й нікого не можуть вивести на якісь потужні акції.

Ні, Рабіновіч чи Мураєв колись навіть підтягували групки бабульок і явних бомжів під НБУ чи якісь інші держустанови. За гроші. Вони самі не можуть підняти й зарядити своїми ворожими ідеями активну пасіонарну публіку. А ще вони в опозиції й жодного впливу на ухвалення рішень в країні не мають. Крім таких одиничних подій, як обрання Шкарлета чи Степанова членами Кабміну, коли підсобили "ідеологічним противникам(?!)" із слуг. Коли в країні діє злочинна влада, незмінно переключати увагу суспільства на злочинну опозицію - це попахує технологією.

Ні, якщо зморозив щось Бойко або Шуфрич, звісно, відповісти треба. Але вони йдуть третім номером. Перший, поза всіма сумнівами, Путлєр із своєю РФією, далі злочинна кліка Зеленського із його слугами. А вже за ними всі ці вороги-імпотенти.

Третє місце в антирейтингу - це також велика частка уваги й реагування. Бо там справді діє 5-та колона, хоча якась дуже вже заслинявлена, миршава та занадто меркантильна. Але переставляти ці ворожі сили за пріоритетом недопустимо. А нам зараз знову почали розкручувати цю тему.

Кричати про "раскачіваніє лодкі на фонє рассєйской агрєссіі" штатним ботам не дозволяють, бо сам Зеленський боїться назвати Рашку і Путіна ворогами та агресорами. А от спаринг-партнер у виді ОПЗЖ їм дуже вигідний - з них і роблять образ "реальної загрози". І свіжа заява дохтура філософії Киви на рашистському телеканалі, як вони під керівництвом Мертвечука восени будуть валити владу - це якраз із цього водевіля.

Я зараз стежу, чи буде відкрито провадження проти Киви, бо він там на реальну статтю наговорив. Якщо так, то стежимо за розвитком, а якщо ні, то усе ясно. Але наші ведуться на ці мильні опери по повній...

І ще одне. ОПЗЖ - ворог імпотентний. А є сила з прорашистським ухилом, яка не віртуально, а реально щодня і щомиті грає проти своєї країни й на користь ворогу та його поплічникам? Є. І це якраз ті, від яких стараються відвернути нашу увагу. Йдеться про слуг Зеленського та його вузьку кліку на Банковій. Вони там антиукраїнством займаються щодня й щогодини без перерви на обід і туалет. Самі регулярно про це пишете й цілком справедливо обурюєтеся.

А я наведу лише один свіжий приклад. Міністерка праці й соцполітики Марина Лазебна (в минулому особиста помічниця Тігіпка) відкрила в Одесі притулок для потерпілих від домашнього насильства. Ніби ж чудово. Але відкривала вона його при монастирі Російської православної церкви, настоятелька якого проповідує неприхований русскій мір та печерне антиукраїнство.

Ця ігуменья Сєрафіма Шєвчік заявляє, що в Україні йде "гражданская война", хвалиться, що возить українських дітей до Москви на поклін до патріарха Кіріла та інше. А щодо притулку, то в нас українські церкви ведуть численні проєкти соціального служіння без жодної допомоги держави та без уваги чиновників і високопосадовців. Зате тут у МП держава та місцева влада докладуться до втілення програми і організаційно, й фінансово. А те, що цей притулок стане вербовочним пунктом для найнезахищеніших в ідеологічній війні проти України, зелену владу не турбує.

Але більшості реєстрових патріотів не до таких подій. Їм зараз кісточку у вигляді провокаційної заяви Киви підкинули. Вже бачу, як понеслося...

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку