Версія для друку
Світлина з інтернету

Він же не ідіот. Це точно

Мабуть я щось пропустив і не помітив, коли загалом адекватний юрист і активіст Масі Наєм з'їхав до рівня дешевого зеленого заробітчанина в озвучуванні подоляківських методичок і урівнявся із своїм непутьовим братом Мустафою. Побачив його опус із дуууже "аргументованим логічним ланцюжком" від насмішливої фрази Лариси Сарган про Венедіктову до умовиводу Наєма: "Порошенко і Медведчук".

Просто взяв і заскрінив той матеріал від Лариси Сарган і допис Масі Наєма. Лариса висміює Венедіктову. І правильно. Втікати й ледь під стіл не ховатися - це гідна позиція? Від Порошенка так само втікала, тепер від ОПЗЖників переховується. Та заведи його в кабінет, оголоси підозру, виклич конвой і затримай особу, яку ти звинуватила (надіюся, що достатньо доказово) у державній зраді, а твій хазяїн своїм указом його ж терористом признав.

А тут терорист і зрадник швендяє по службових хоромах 200%-ої й відверто насміхається над прокуратурою і всією правоохоронною системою. А вона переховується, бо тупо й примітивно нахомутала з процедурою вручення підозри або не хоче сама світитися в справі проти кума Пуйла, до якого їй незабаром в Ростов напрошуватися...

Он скільки бруду на Луценка лили такі самі білі пальтечка, як брати Наєми. А ви можете собі уявити, щоб Юрій Луценко отак ганебно ховався від групки нардепів, що прийшли щось заперечувати й опротестовувати? Приходили, скандалили, але приймав і спілкувався, а там теж не подаруночки прибігали... Згадайте радикалів за Мосійчука чи народнофронтівців за Дей-Дея. І з Оппи цілі делегація налітали.

А тепер про Наєма. Він же не ідіот. Це точно. То навіщо так примітивно вибудовувати фальшиві підводки й висновки?

Бо методичку спустили й там написано, що Венедіктову із Зеленським слід вилизувати за цю більш ніж дивну гру в піддавки з Медведчуком, у якій він їх, зрештою, відверто кинув. І вилизав. Бо:

- По перше, збрехав, про "підводку, яка очевидно на підтримку Медведчука". Там лише явний сарказм щодо Венедіктової. Але ж 200-процентну вилизувати веліли...

- Друге з чийогось (як уже побачили, зовсім не такого, як збрехав Наєм) посту в фейсбук - іншої людини, не Порошенка, повів маніпулятивний ланцюг через Юру Луценка й до 5-го президента. А давайте і я так само зроблю.

От Масі Наєм написав інший допис із дуже обережним, але все ж осудом Лещенка та його аргументів на підтримку візиту до Москви його дружини. Більш-менш правильний допис. А я озброюся "аргументами" Наєма й заявлю: "Масі тут нещирий і відверто бреше. Адже він рідний брат Мустафи Наєма, а той входив до нерозривної трійки, інкорпорованої до БПП, членом якої був Лещенко. А Лещенко і заробітчанство своєї жінки в Москві під час війни підтримав, і грошові проводки із своєю квартирою чомусь у V.I.P. відділенні Сбєрбанку России здійснював, і взагалі під час війни дуже активно воював проти влади своєї країни та закликав західні країни не надавати Україні підтримку, а українцям безвіз. А це ж було на користь Путіну.

Отже, Масі Наєм - Путін. А ви тепер робіть свої висновки..." Що, приємно? Чи все ж противно? То навіщо так підло брешеш, чоловіче, для чого таку примітивну заказушку з Банкової виконуєш?

І на останок - вишенька вам на тортик. Пригадуєте той суд в Одесі, де Масі Наєм захищав Стерненка від свавілля тих самих Банкової й Венедіктової? Там він якось дуже дивно, як для фахового адвоката, поводився. Чомусь не прочитав навіть назву провадження, за яким його запросили в процес. Він, адвокат, нам розповідає, що йшов на суд по статті за всім відоме вбивство Стерненком свого нападника, а раптом опинився в суді за викрадення й пограбування... І поводився він там аж надто невпевнено, не звинувачував владу й прокуратуру в умисному порушенні процесуальних норм. І одіозному судді відводу не оголошував, хоча мав усі підстави, адже в Стерненка був раніше конфлікт саме з цим суддею.

А ось зараз подивися на це лизоблюдство й нагадав дещо з темних часів. Знаєте, кого мені нагадував Масі Наєм на тому суді? Та того ж таки Медведчука на ГеБешному судилищі над Стусом! От тільки Стерненкові до Стуса не рівнятися, а адвокат таки явно зіграв на стороні обвинувачення. Мабуть договорняк був.

А зараз - пряме виконання наказу вищого начальства: сказали лити лайно на Порошенка - виконує. Про честь і гідність колись іншим разом згадає...

Вибачайте за жорсткість, але це проплачене лайнометання від усіх тих зелених чи різко позеленілих лакеїв уже добряче дістало.

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку