Світлина з інтернету

Фрік Лавров

Я часом, коли свої клоуни вже в печінках, а поржать хочьса, заглядаю до видатних рашистських "інтелектуалів", найчастіше до Машки Бояришнікової (тобто Захарової з їхнього МІДа). Зараз вона з шефом Китай і Корею об'їжджає, мабуть погано тамтешній алкоголь засвоюється, бо дама щось не дуже в угарі. А трохи перед тим потішила одкровенням про свого начальнічка:

***

Сергей Лавров ввёл новый политологический термин - фриковая дипломатия западных лидеров.

«Наряду с фейковыми новостями, которыми заполнены СМИ и соцсети, в арсенале ряда западных лидеров появился новый феномен: фейковая, а порой - и ФРИКОВАЯ дипломатия», - заявил российский министр, выступая на заседании Попечительского совета Фонда Горчакова.

***

Вам же не треба пояснювати, хто такі фріки? От я вибрав на офіційному ресурсі рашистського МІДа фото Лаврова в масці, яку йому перед цим подарували і яку він так полюбив, що й у Китай з нею поїхав. Там чисто фріківський прикид - напис: "FCKNG QRNTN".

Це саме те, що ви подумали - якщо без мату, то: грьобаний карантин, але для формального уникнення матюка тут прибрали голосні. Це десь так, як два наші фріки: "корабельна сосна" казали й либилися, підмінивши у солдафонському вульгаризмі лише одну букву. Саме такі дії і є характерною ознакою фріків.

Лавров раніше поводився, як типовий тайожний озлоблений дегенерат, а на старість став на фріка перетворюватися. А може це він таким способом вирішив виправдати інфантильну фразу Путлєра "Как кто обзывается..." Оскільки серед західних дипломатів фріків помічено не було, а Лавров таки явно фрік, то тут це виявилося доречним.

Фото в масці Лавров зробив на кораблі, на якому їм давали офіційний обід від імені китайського міністра закордонних справ, а це строгий протокольний захід.

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку