Світлина з інтернету

Дві гниди

Гниди. Інакше не назву. Дві колись наче б то майданівські партії: диванна від Гриценка та союзна з ОПЗЖ "Батьківщина". Зараз обоє з партай-фюрерів уже в своєрідний спосіб відреагували на переслідування та можливий арешт Тетяни Чорновол. 
 
Віктор Уколов опублікував інформацію про реакцію Тимошенко на прохання підтримати Тетяну й виступити проти репресій. Отримали відмову. 
 
Жуля ще мріє отримати від Зеленського хлібну посаду прем'єра. За це можна й принципи, й старих соратників продати. Кричущим є те, що саме Тетяна Чорновол постійно нагадувала про Качанівську зечку Тимошенко й вимагала її звільнення. Єдина чітко встановлена незаконна дія Чорновол проти офісу Партії регіонів - це було написання на стіні "Юлі волю". 
 
Писати на Банковій "Тані волю!" Жуля явно не планує. І навіть просто підтримувати спільне звершення не буде. І це попри те, що її член фракції юрист Власенко опублікував і запропонував Жульці абсолютно розгромний матеріал щодо цих фальшивих звинувачень.
 
Але є ще й інша гнида - обкаканий полковник Гриценко. Там трохи інші обставини. Коли Гриценко з зарубіжних лижних курортів (здається з Кушавеля) почав обливати брудом усіх, хто мерз у центрі Києва, його почали відкрито зневажати всі. І Тетяна Чорновол не виняток. 
 
 
А полковнішко - істота образлива й мстива. Але коли Тетяну почали відверто й жорстко переслідувати, він ніби й виступив проти цього злочинного рішення. Але ж давайте уважно читати тексти. Гриценко спершу облив брудом Тетяну Чорновол та інших "порохоботів", а потім сказав дослівно: "...якщо нинішня влада вирішила розпочати "посадки" саме з Тетяни, то це я вважаю несправедливим, цинічним і підлим дійством..."
 
 
Ну ніби ж обурився й майже заступився за свою противницю. Та не зовсім... Він обурився, що саме з неї почали посадки. Не абсурдністю самої справи, не звинуваченням в особі Тетяни всіх учасників Майдану в "антизаконних акціях", не відвертим реваншем. А тим, що вона псує полковнику картинку - от якби спершу посадили Допу-Гепу, Труханова, а тоді вже відправили за ґрати Таню Чорновол, Звіробій та інших, то для нього все було б чудово. Справа не в репресіях та реванші, а в черговості кого й коли судити. От ви посадіть десять сепарів і бойовиків, а тоді можете зі спокійним серцем садити десять наших ветеранів, добровольців і волонтерів. І полковник не матиме нічого проти...
 
Назад до архіву Версія для друку