Світлина з інтернету

Бубочці приємно

Ще разок вернуся до франківських виборів. 
 
А ви самі не пробували підбити порядок чисел? Там на 20 дільницях слуги ніби знаходять недостачу бюлетенів за Шевченка. Тобто, в протоколах записана якась велика кількість, а в пакетах, де ці бюлетені опечатані й мають зберігатися, їх значно менше. 
 
Я не знаю, як так сталося. Тут є два варіанти. Або в дільничній комісії аж занадто тупо й нагло фальшували на користь Шевченка й просто приписали в протокол більшу кількість виборців, ніж їх насправді проголосувало. Так поступають лише при відчутті абсолютної безкарності. 
 
Очевидно, що якісь підписи мусили б і в списку виборців додавати, і забрати ті додаткові бюлетені з пачки невикористаних. Тоді якось дивно, що їх, заповнивши за Шевченка, не повкидували в урни. І другий варіант - коли під проводом велюрового Тищенка примчав загін Слуг Зеленського, щоб переписати перемогу на позеленілого Вірастюка, що вчинили під прикриттям ОМОНу, який увірвався в окружну комісію, бюлетені з цих пакетів просто вкрали, чим створили невідповідність.
 
Але в будь-якому випадку, далі ж ішов перерахунок голосів на цих дільницях. І саме на них після цих маніпуляцій та відмінусування сотень голосів за Шевченка на перше місце з відривом вийшов Руслан Кошулинський. На перерахованих 4 дільницях його випередження достатнє, щоб переконливо говорити про ймовірну його перемогу в цілому по округу. А Слуги ж постановили перераховувати на 20 дільницях. Ризикну припустити, що там ситуація може виявитися аналогічною. 
 
І що? А нічого... Бо, на жаль, команда місцевої Свободи, яка мала працювати на Кошулинського, здалася без бою. Боюся, що тут зіграла роль позиція Сича та обласного парткерівництва Свободи. Думаю, якби вони знали, що перемога залишиться не в їхнього друга Шевченка, а у висуванця Слуг Зеленського, то могли б і наполегливішими бути. А тоді б ще хто-зна, чи всякі тищенки ризикнули лізти до Надвірної. Але за свою перемогу вони боротися відмовилися ще після перших екзитполів... 
 
А я таки переконаний, що коли відкинути підкуп і фальшування з одного боку та адмінресур із другого, то переміг Кошулинський. Та ще й з чималим відривом. Це не свідчення мого дуже хорошого ставлення до нього персонально (хоча оцінюю його все ж доволі позитивно) та, тим більше, до партії Свобода. Але все ж для Карпатського краю перемога Кошулинського, а не "майбахівця" чи зеленого слуги мала стати підтвердженням гідності жителів тих районів. 
 
А ще зараз запахло не лише януковичівсько-кучмістським реваншем, але й уже явно реваншем рашистським. А тут не до вибору: Кошулинський за таких обставин таки був би кращим від позеленілого актора кварталу й Дизель-шоу Вірастюка та бєніного Шевченка.
 
І зовсім останнє: у Надвірну примчали бойовики Слуг Зеленського. Аж пару десятків членів фракції. А де ж члени депгрупи "За Майбах Коломойського"? Так ото ж... Вони в цей час підголосували слугам за постанову про "двері Зеленського", і робили цим приємно Бубочці. 
 
Здається мені, що Коломойський почав здавати своїх, скидати баласт. Коли треба робити вибір між мільярдами та друзями, деякі вибирають мільярди…
 
Назад до архіву Версія для друку