Версія для друку
Світлини автора

“Ведмежатники” у погонах

Справжня боротьба з криміналом виглядає так: до вас рано чи пізно приходить поліція.

Не винятком стала і боротьба Sergey Kuyun, і його однодумців проти паливного фальсифікату на заправках. Сергія знаю щонайменше років 15 як експерта цієї галузі, котрий одночасно робив кар’єру у журналістиці та консалтингу. Нині у його успішний бізнес атакувала поліція – бо декому дуже не сподобалася його кампанія проти заборонених присадок, котрі завдають шкоди здоров’ю, проти мільярдних схем несплати акцизу.

Позавчора на його мирний консалтинговий бізнес прийшли з обшуками правоохоронці. Перевернули все догори дном, зламали сейф, протримали годин 5 співробітників. Забрали гроші з сейфу. Бо поступило замовлення, як вважає Куюн, від БРСМ – компанії, пов’язаної з найгіршими представниками режиму Януковича, котра і нині фінансує усілякі антиукраїнські політичні та медіапроекти.

З вини БРСМ ставалися пожежі на сховищах палива (шестеро загиблих!), з їх вини мільйони машин отримують неякісне пальне і псуються, мільйони людей дихають отрутою. На жаль, на сьогодні українське суспільство не має від цього механізмів захисту, та й особливо не намагається їх шукати, страждає мовчки.

Один з не багатьох, хто сміливо і компетентно про це говорить – це Сергій з його компанією А-95.

А що ж правоохоронці?

От, власне, для такого й змушують нас з вами утримувати ці так звані правоохоронні органи – щоб такі хазяї життя, як паливні фальсифікатори з БРСМ, мали безкоштовних держиморд для охорони своїх інтересів, для затикання рота таким, як Сергій. Якщо ж у вас украдуть мотоцикл чи замовлять ваше убивство, викрадення – то тут «поліція» вам нічим не допомагатиме.

Очевидно, що БРСМ надає непогані премії заступникам Генпрокурора і посадовцям МВС-поліції. Бо має з чого: всього держава втрачає на подібних їхнім схемах до 22 млрд грн. В затратній частині – регулярна тіньова зарплата прокурорам, сбу і ментам.

Дуже сподіваюся, що цей злочин буде покарано, що прокурорів і поліцейських за цей незаконний обшук покарають по всій суворості.

Розповсюдити цю інформацію – справді допоможе нам з вами. Саме через таке вільне кошмарення бізнесу рекетирами у погонах наша країна, розумна і багата ресурсами, пасе задніх, люди бідні і безправні. Саме тут треба нам перемогти.

Ігор Луценко

Назад до архіву Версія для друку