Сергій Правденко

Жадна медія

ЯК ПІШОВ З ЖИТТЯ ЛЕҐЕНДАРНИЙ ЖУРНАЛІСТ СЕРГІЙ ПРАВДЕНКО

24 червня 2017 року загинув Сергій Правденко, перший головний редактор парляментської газети «Голос України», від часу її заснування у 1990 році. Народний депутат України І, ІІІ та ІV скликань. 

Жадна медія не повідомила про причини смерти журналіста та державного діяча, кажучи лише про «пішов з життя». 

Трагедія трапилась у суботу приблизно об 11-й вечора. Причиною смерти стала пожежа в помешканні, де жив 68-річний ректор Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси. Він жив у старезному будинкові, зведеному ще за царських часів, по вулиці Володимирській, на останньому, п’ятому, поверсі. Помешкання трикімнатне, невеличке, десь на 100 кв. м. 

Робочий стіл згорів майже дощенту, залишилася не зачепленою вогнем нижня шухляда з особистими документами. 

Найдивніше те, що в помешканні на час пожежі перебували дружина Сергія Правденка Тетяна, яка працює літературним редактором у газеті «Голос України», та пасинок Олександр, 18-ти років, син Тетяни. 

На місці трагедії не були оголошені причини виникнення вогню. Пожежники обіцяли передати матеріяли слідству протягом місяця. 

У Сергія Правденка залишилося двоє рідних дітей – дочка та син, обидва дорослого віку. 

Колектив редакції газети «Голос України», повідомляючи про смерть свого першого редактора, обмежився на шпальтах коротесеньким співчуттям. 

Поховали леґендарного журналіста 27 червня на Байковому кладовищі в закритій труні.

Дмитро Понамарчук

Назад до архіву Версія для друку