Версія для друку
КОЗЕЛ (с) - Команда Зеленського. Світлина з інтернету

Закиди. Тупі й безглузді

Мушу відкорковувати шампанське. Я таки добре допік усіляким підзеленським лизунам. Те, що слугам Зеленського вже окремими блоками в методичках виписують, як мене атакувати, це було гідне відзначення моєї скромної діяльності. А зараз маю спеціальний приз. Мої "улюблені" недорогенькі: Інститут масової інформації та Детектор медіа, яких я не раз ловив на брехні, упередженості, дискредитації українських політичних трендів на догоду російській агентурі, мене записали в розповсюджувачі "проросійських та антизахідних наративів"!!!

Мені коли перслали цю інформацію, я ледь канапкою не вдавився, так розреготався. Перевірив - таки є. І це класно, коли відверті лакузи починають так примітивно покусювати, значить усе роблю правильно. Ну, й безглуздість закиду тільки надихає.

Це мене, кого уся ватна публіка за компанію з деякими слугами, обзиває патологічним русофобом (не люблю цього прозвища, мені більше до душі - русо-фагом, тобто, пожирачем, винищувачем) та ледь не агентом ЦРУ, ці особливо обдаровані знайшли що закинути! Коли закиди такі тупі й безглузді, значить я ще й помилок особливих не наробив, раз ні за що реальне зачепитися не можуть.

Щодо конкретики, то цю цікаву забавку за грантові кошти провела групка давно відомих зрадофілів на чолі з таким собі Олексієм Братущаком. Це той колишній доволі посередній репортер 5 каналу, який на щось образився й "недооцінений" пішов світами лити бруд на Порошенка.

А на мене воно образилося, коли я на його брудненькі інсинуації щодо українсько-американських взаємин (до речі, якраз у стилі російських пропагандистів) залишив коментар: "Раденьке, що дурненьке". То воно за мною по ЗІКу (там працювало) бігало й допитувалося, чи я не хочу свої слова забрати назад.

Тут вони мене прописали до видання "Вєсті". І записали до числа їхніх пропагандистів!!!

Я взагалі то до Вєстєй, як до китайської грамоти. Може колись і давав якісь коментарі, бо зазвичай не перепитую з якого видання, коли мені представляється журналіст на прізвище й ім'я. Але не думаю, що їм щось від мене дуже на душу лягло, бо русню хіба матом не крию, а прозахідні позиції з мене аж випирають.

Отже, ще раз повторюся, мені такий випад від давньої антипорошенківської зрадофільської компанії тільки на потіху. Шкода, що подібними особистими зведеннями порахунків вони дискредитують усе дослідження. Хоча...

А що, там було щось нове й раніше невідоме? Не знаю, хто на таке гранти надає?

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку