Світлина з інтернету

Захист олігарха

Бахматюк продовжує захищатися наклепами та брехнею
 
Вчора Апеляційна палата ВАКС скасувала рішення Печерського райсуду про фактичне закриття справи Олега Бахматюка на 1,2 млрд.
 
В олігарха схоже дуже підгоріло, що в Україні нарешті є правосуддя, яке не ведеться на маніпуляції, затягування та шантаж — тож він знайшов винних у ЦПК.
 
Після засідання на сторінці агрохолдингу Бахматюка вийшла публікація, в якій стверджується, що “ЦПК знав про рішення ВАКС у справі Бахматюка ще до рішення суду”. Мовляв, ми написали про рішення в той момент, коли його тільки оголошував суддя, хоча в залі нікого не було, а трансляція не велася.
 
Цю інформацію одразу та без перевірки ретранслювало інформаційне агентство “Українські новини”, а також деякі інші видання. 
 
Для усіх хто не вміє перевіряти інформацію — повідомляємо. Ми надіслали клопотання до апеляції ВАКС про трансляцію і фізично прийшли до суду як вільні слухачі. Нас пустили до приміщення, проте через карантин попросили спостерігати за ходом процесу з іншого залу судових засідань, куди велася трансляція. 
 
Це систематична практика у ВАКС на час карантину і в такому форматі відбулося вже чимало засідань в багатьох інших справах, коли вільних слухачів та журналістів  просили спостерігати за процесом з іншої зали через трансляцію. На підтвердження цього у нас є відео. Більше того, ми два дні таким чином вели текстову трансляцію у Twitter, викладали фото та відео під час виступів сторін, що можна легко перевірити, зайшовши на наш аккаунт. 
 
Частина 6 статті 27 КПК і частина 4 статті 11 Закону "Про судоустрій та статус суддів" дають нам право робити відео та фото на портативні засоби (тобто телефони, планшети тощо). 
 
Окрема примітка для комунікаційників Бахматюка про те, як ми так швидко написали чималу публікацію: кожен, хто в житті мав справу з медійною роботою, знає поняття “риби”, тобто заготовки варіантів для тієї чи іншої новини, аби потім просто вставити нову інформацію і опублікувати. Тож ми завжди готуємо заготовки публікацій на різні варіанти розвитку подій, щоб швидко опублікувати. Якщо не вмієте — можемо навчити.
 
Тож нам хотілося б: 
 
а) повідомити олігарху, що його “фірмова” зброя, тобто наклеп і брехня, не діють. Про що свідчить і вчорашнє рішення, яке судді ВАКС ухвалювали під медійним тиском;
 
б) подякувати Бахматюку за рекламу нашого каналу у Telegram;
 
Ми також звертаємося до ЗМІ, які поширили повідомлення Бахматюка. Таку інформацію варто перевіряти з обох боків, тож просимо викласти і нашу позицію, яка цілковито спростовує наклеп олігарха.
 
Відео із засідання — у нас на каналі: https://t.me/fuckcorruption/552
 
Назад до архіву Версія для друку