Все буде добре!

ЛУПАЄМ СЮ СКАЛУ
 
Нині 20.03.2020 судове засідання не відбулося, по причині БЕЗПІДСТАВНОЇ неявки АДВОКАТІВ Мицик О. та Гамненко Б. вони, поки що, ще захисники підозрюваного Михайлюка. ЧОМУ ПОКИ що, далі по тексту.
 
Також без причини, не явилась в суд підозрювана Чущак і її адвокат Пигель Л.
 
Адвокати знову плюнули всім в лице. А за рік судових слухань по причині неявки адвокатів вже зірвано 5 засідання! Я з Тернополя їду в Миколаїв, а вони?
 
А вони ЗАТЯГУЮТЬ процес! Злочинна змова?!
 
Всі ходять на роботу. Лікарі чесно виконують свій обов'язок, поліція працює, держслужбовці, приватний бізнес, -  всі можуть, а ці не можуть, хочуть і не можуть?
 
Чи не хочуть? Бо завжди, все сходить їм з рук! Тепер не зійде!
 
Суддя, секретар суду, прокурор, мій адвокат, ми - батьки, які втратили СИНА Романа, всі змогли, явились в суд, а захисники підозрюваних, під НАДУМАНИМИ причинами - ні!!!
 
Без поважних причин, не явились в судове засідання, бо вони вважають, що суд не працює, бо карантин. Що і озвучив підозрюваний Михайлюк Ю.
 
На що Суддя чітко відповів йому: СУД працює!
 
ТЕПЕР Суддя Головатий Андрій по алгоритму дій, має звернутися, в Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, щоб та прийняла міри стосовно цих осіб, які вступили в злочинну змову і замість того, щоб чесно надавати адвокатські послуги, СПРИЯЮТЬ ЗЛОЧИНЦЯМ по УНИКНЕНЮ від відповідальності.
 
Дана кваліфікаційно-дисциплінарна комісія, має всі ПОВНОВАЖЕННЯ І ПІДСТАВИ для прийняття рішень про зупинення, або припинення права на заняття адвокатською діяльністю ОСОБАМ: Мицик О. Гавенко Б. та Пигель Л. які, представляючись адвокатами, на мою думку ними не є.
 
Це скоріше шулери, які на біле кажуть чорне, а на чорне навпаки. Трактуючи Закони України на свій розсуд.
 
Ось почитайте, я зробив фото, що вони понаписували у своїх клопотаннях до чесного суду, і суд має цю белеберду приймати до уваги?
 
На фото їх "рівень".
 
 
Вони ще й мої пости у фейсбук долучили до своїх "клопотань".
 
Виявляється, читають мене. Молодці! Читайте, може людьми станете!!
 
Поки що вчіться. Бо й рахувати не вмієте. Написали, що нас в судовому процесі 12, а по закону має бути не більше 10, так відкиньте: вас двоє в хірурга і мінус мій адвокат і буде 10. Бо ж було так вже неодноразово, коли хтось з вас не являвся, засідання відбувались. А якщо принцип, то мій адвокат і дружина вийде, і буде 10, але приходьте в суд! А суддя вирішить! АЛЕ СУД вам не подабається бо ви маніпулятори!
 
До речі, що в залі засідань сьогодні робила масовка підозрюваного хірурга? В час карантину суди відбуваються, але масовка має бути на вулиці. Це якщо по букві ЗАКОНУ!
 
Ще одна деталь. Чущак не явилась в суд, бо громадський транспорт не їздить і вона не мала чим. На всі попередні засідання, які були, вона їздила з Михайлюком, а сьогодні він приїхав своїм авто, а вона не мала чим. Треба щоб прокурор і поліція наступного разу забезпечили. Заодно і підозрюваного Михайлюка візьмуть, бо він, маючи два авто, каже, що він теж не знає, чи приїде наступного разу, бо не знає, чи тато йому дасть машину. Бідака. Пане прокуроре, допоможіть їм явитись наступного разу.
 
І ЩЕ ОДИН КРИК ДУШІ! Адвокати свого досягнули. Через зірване засідання підозрюваний Михайлюк 29 березня приступить до "роботи" в Жидачеві в лікарні.
 
Я ПОПЕРЕДЖАЮ!!! ЛЮДИ!!! Його кваліфікація і "навики", це загроза для життя громадян України. Він не покаявся за смерть мого сина Романа!
 
Мій син, Кулак Роман 2004 р.н. вже 3 роки, в могилі по їх вині. ХТО НАСТУПНИЙ?!
 
Але тішить мене одне. Я знаю, який буде кінець. Всі помруть. І я теж. Ми всі станемо на суд Божий!
 
Але ж є ще суд земний. Для чого нам правоохоронна і судова системи?! що скажете?! 
 
Все буде добре! - завжди кажу я. Люблю тебе, Сину мій Романе!  Дякую!
 
Дякую всім, хто поруч!
 
Назад до архіву Версія для друку