Версія для друку
Світлина з інтернету

Водій промишляв перепродажем!

У цій новині прекрасно все!

Водій рашистського дипломата в Страсбурзі (Франція) в диппредставництві при інституціях Євросоюзу промишляв перепродажем викрадених дорогих і якісних механічних та електричних велосипедів. Він здійснив перепродаж краденого через портал електронної торгівлі Leboncoin на суму 100 тисяч євро.

Розголосу подія набула, коли в екс-першого заступника мера Алена Фонтанеля викрали його двохколісного коня прямо під дверима мерії. А незабаром чиновник побачив свій велосипед на сайті продажів Leboncoin за пів ціни. Домовився з поліцією й потенційним покупцем. А далі - взагалі пісня! Продавець призначив зустріч прямо під воротами диппредставництва, звідки й викотив украдений транспортний засіб з фальшивою накладною на бланку російського консульства!!!

Слідство з цього приводу почалося в лютому. Тоді спійманого на гарячому працівника рашистського посольства затримали. Він, як представник персоналу, має не дипломатичний, а службовий паспорт, тому його імунітет обмежений. Але відомство Лаврова не покинуло свого представника напризволяще.

Працедавець, рашистський дипломат, добився звільнення з-під варти свого підлеглого під гарантії його невиїзду з країни. Після чого злочинця терміново транспортували в аеропорт і відправили в Москву. Оскільки в Франції, як і скрізь у світі, в осіб із процесуальними обмеженнями повинні вилучати чи блокувати паспорти, то можу припустити, що посольство терміново видало своєму працівнику довідку на повернення (при втраті паспорта) на вигадане ім'я або фальшивий паспорт і відвезла до Франкфурта на Майні, куди безпосередні повноваження французької поліції не поширюються.

Встановити всі інші обставини справи, зокрема, чи в процесі викрадення велосипедів були задіяні інші працівники диппредставництва РФ (у тому числі й дипломати) та чи на його території зберігалися або й зараз знаходяться викрадені транспортні засоби, поліції тепер буде складніше. Посольство не співпрацює з органами правопорядку й правосуддя. Про цю історію можете також прочитати тут.

Цікаво, а може вони у вкрадених велосипедах ще й колумбійський кокаїн перевозили? Так, для повноти картини.

P.S.: Епічне фото радянського бійця, який відбирає велосипед у німки в окупованому Берліні, як твердять деякі знавці, постановочне. Готовий повірити, бо в дійсності все б виглядало не аж так благопристойно. Молоду німкеню потягнули б до казарм разом із велосипедом для жорстокого групового згвалтування, знущань і грабежу.

Дєди ваєвалі. А внуки кажуть: "Можем павтарить!" От і повторили...

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку