Світлина з інтернету

Третє випробування

Очевидно, є сенс мій запис поширити як комент і стосовно Лізи Богуцької:

НАГАЛЬНІСТЬ СИСТЕМНИХ ЗМІН

Усе справді може піти так, як прогнозує пан Андрій Ніцой, - за відпрацьованим сценарієм стихійного протесту.

Як це вже було під час Майданів 2004 та 2013-2014 років...

Перший раз відстоювали «народного президента», який обіцяв «десять кроків назустріч людям», але не сподобився на жоден системний крок. Про стратегію розвитку України навіть не згадувалося.

Другий Майдан починався як рух за євроінтеграцію, а потім переріс у «революцію Гідності», внаслідок якої прийшли до влади негідники, а в Україну прийшла війна. Були розмови про стратегію 2020...

Моя баба Настя - неписьменна жінка, але з даром ясновидиці - говорила: «Тричі свою судьбу не випробовуй».

Третій «Майдан» уже практично обертається фарсом, і в разі переростання його в Майдан (без лапок), стихія урагану під назвою «Січ», як називає пан Ніцой, в кращому разі зможе привести до влади чергову ОЗГ з тих, кого тут названо як опозицію із закликом згуртуватися...

Я не наполягаю на тому, щоб усе було, як є. Я - за ЗМІНУ СУСПІЛЬНОГО УСТРОЮ та СИСТЕМИ УРЯДУВАННЯ через СИСТЕМНУ УКРАЇНІЗАЦІЮ.

Я не закликаю до силової зміни устрою й системи урядування. Це має і повинно відбутися через усвідомлений вибір народу. А для цього треба принести в суспільство україноцентричну освіту й просвіту, інформаційно-роз‘яснювальну роботу.

Поки буде йти ця робота, мають бути підготовлені НАУКОВО ОБГРУНТОВАНІ й ДЕТАЛІЗОВАНІ проекти СИСТЕМНИХ ЗМІН.

Цим усім має зайнятися не українобіжна політична псевдоеліта, а україноцентрична інтелектуальна еліта, яка вивільнилася від совкової ментальності.

Я і мої колеги запропонуємо свої проекти, над якими ми вже працюємо з доброї волі. Бажаючі можуть приєднатися до нас. 

Тим часом чинні нардепи мали б зайнятися виконанням своїх безпосередніх обов‘язків законотворців, а не організацією несвідомих бунтарів. 

Мені здається, що вже треба перестати займатися хлоп’яцтвом. Час уже, люди добрі, братися за розум. Суспільство формує владу, а не влада - суспільство. З цього й годилося б виходити.

 

Володимир Іваненко
Український Університет

5 грудня 2017 р.

Назад до архіву Версія для друку