Сопель

О, наскочив у інших користувачів те, що шукав. Партквиток нового головного тернопільського "Слуги".

Щоб не було зайвих порівнянь і спроб перевести тему, нагадаю: новопризначений голова Тернопільської ОДА вступив у Партію регіонів у той час, коли всі більш-менш нормальні люди (повірте, спершу там таких було чимало) звідти масово виходили. Це було вже близько трьох років президенства Януковича, скасовано євро-атлантичну інтеграцію, поламано Конституцію, відбувалися численні арешти неугодних, встановилося тотальне телефонне право, а мафіозна сім'я під орудою Саші-Стоматолога поступово захоплювала все прибуткове в державі.

Для Західної України тоді ПР стала реально ворожою й чужорідною структурою. До Революції Гідності залишався лише рік...

До речі, голосувати на президентських виборах проти Зеленського виявилося навіть корисно.

Он Львівщина єдина на всю Україну показала Зеленому дулю. І львів'янам запропонували й вибір, і дійсно чи не єдиного адекватного очільника області призначено. Тернопільщина дала себе задурити, віддала більшість голосів Зеленському, тепер може насолоджуватися.

Єдина втіха, що ця зневага не надовго. Коридор ганьби, яким у Тернополі зустріли Зеленського, має продовження. Він тепер поширюється на всіх призначенців януковичівсько-зеленської команди. Отже, цей Сопель став нелегітимним для краю ще до свого призначення.

А загалом, постать для держуправління абсолютно непридатна. Ніколи не займався якоюсь управлінською чи адміністративною діяльністю, середньої руки підприємець та політичний кон'юнктурник. А з громадської активності відзначився хіба тим, що є головою Федерації футболу селища Хоросткова.

Ну дуууже круто...

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку