Світлина з інтернету

Симулює не вперше

Коротко про Олександра Шепелєва, якого затримала СБУ. Багаторічний союзник Юрія Іванющенка (Єнакієвського), звинувачувався в численних кримінальних злочинах, включаючи організацію вбивства. 

Постать настільки одіозна та кримінальна, що його без зайвих затримок екстрадували з Угорщини, але тоді він прикинувся важко хворим і зумів втекти з-під варти. Порівняйте ситуацію з нинішньою побитою фізіономією Шепелєва в суді. Це все вже було. 

Далі він утік до Росії й певний час там почував себе дуже спокійно - Раша відмовилася його нам видавати. Але навіть у путінській РФії він так наслідив, що його оголосили в розшук.
Далі Шепелєв ніби перебував (чи планував переховуватися в ОРДЛО), купив собі документ офіцера так званої спецслужби на інше ім'я. Але попався таки в Україні, де переховувався в когось із депутатів (хочу взнати в кого). Зараз продовжує влаштовувати цирк уже в наших судах.

А тепер про те, що замовчують наші телеканали. Перше я вже згадав - пару разів сьогодні побачив, як деякі журналісти вже співчувають "катованому жорстокими СБУшниками втікачу". Повторюся - він не вперше симулює, тому зробити собі відповідні сліди на обличчі - це його "фірмовий стиль".

А друге - суттєвіше. Уже почув, що О. Шепелєв "тричі обирався до ВРУ від Партії регіонів". 

Насправді двічі. Й обидва рази лише від "Батьківщини" Ю. Тимошенко. 

У 5-му скликанні відбув у цій фракції всю каденцію, пройшов під № 55. У 6-му так само під № 55 зайшов у Раду від тієї ж самої "Батьківщщини". І лише через 10 місяців після обрання Януковича перейшов до фракції ПР. Був контактером між Іванющенком і рядом інших кримінальних бізнеселіт та Тимошенко. Тому й двічі від неї заходив у Раду.

На відміну від звичайних перебіжчиків, які просто купили собі місця в Тимошенко, він ні в першому, ні в другому випадку не виходив поспіхом з її фракції. Його відверта кримінальна, проросійська та олігархічна діяльність жодного разу Жулю Володимирівну не турбувала.

 

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку