Світлина з інтернету

Ще в одній позі

Кілька коротких повідомлень:

- для Яременка анал вже не табу, великий моралізатор приймає в будь-який спосіб, аби догодити хазяїну;

- комусь в слугах добре одне місце начистять за неправильні голосування;

- бути офіційно зафіксованими дебілами та лайноїдами навіть не всі слуги Зеленського готові.

У чому справа? Було ж дике висловлювання вульгарної особи Третьякової після вбивства Антона Полякова. Це вже не перша дикість від цієї кінченої неандерталки. І регламентний комітет на вимогу ряду фракцій, найперше, партнерів з "За майбах" та й декого із слуг, запропонував відсторонити хамку від 5 засідань (ах, як покарали!).

Але Третьякова дуже цінна для Зеленського та його оточення. Частково, бо готує для них дерибан профспілкового майна та ніби власності інвалідських організацій, а ще вона ж висловлює все те, про що вони тільки тихо мріють. Тому її захищають на верхах аж до отупіння. Так і про рішення комітету постаралися забути. Але їм цього не дали. Зокрема, Ірина Геращенко.

Що тоді вирішили зробити слуги? Провалити рішення щодо відсторонення Третьякової, а натомість відсторонити вже саму Геращенко, бо вона десь-якось їх назвала зеленими чоловічками. Теж мені, причина. Ми ж їх всі то монобидлом, то рукозадими, то ще гірше називаємо, а вони навіть і не дуже ображаються. Але тут треба було перевести стрілки й помститися за атаку на їхню найбільшу "перлину" фрикції. Хоча своїх служок і сам Зеленський в 2019 році називав "зеленими чоловічками", але пам'ять у них атрофована.

І в підсумку під час голосування вийшло все навпаки. Перше табло - результат по фракціях за Третьякову - голосів вистачило. Друге проти Геращенко - тільки 190 при необхідних 226.

А при чому тут великий любитель аналу посеред сесійної зали? Та він просто вирішив підставитися ще в одній позі з надією, що оцінять.

Але коли справа не вигоряє, то найбільше і в хвіст, і в гриву грають якраз тих, хто найбільше висувався. Хоча, може він саме про це й мріяв?

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку