Версія для друку
Світлина з інтернету

Розкрито процес. Розподілу

Регламентний комітет Ради одноголосно проголосував за зняття депутатської недоторканності, надання дозволу на затримання (отже - оголошення в міжнародний розшук) та арешт нардепа Бакуліна. 

Ще ніколи рішення не проходило настільки неконфліктно. Після доповіді Луценка до нього взагалі не було запитань, а навіть критики генпрокурора відзначили, що справа підготована абсолютно досконало. Ще Луценко відзначив, що це перший пункт у розслідуванні економічних злочинів людей із влади Януковича.

А я згадав, як ще недавно наші "компетентні у всьому на світі" активісти-блогери кричали, що справа про "вишки Бойка" та супутні злочини розвалена, договорилися навіть про "підміну обвинуваченого". Насправді ж, "вишки Бойка" - це журналістське спрощення. Нема таких вишок, Бойко дійсно винен у тому, що будучи посадовою особою не зупинив злочин, але не він був вигодоотримувачем. Перша ланка реальних винуватців з числа "великих рибин" - це якраз Бакулін. Далі йдуть уже Курченко та сім'я Януковича. А нашим активістам вартувало б навчитися "вивчати матчасть". 

Добре, що в цій справі дійсно такий якісний рівень підготовки. Бакулін із Росії, зрозуміло ж, не приїде. Але після заочного засудження нікуди поза її межі й потикнутися не зможе. 

А ще - у справі вже розкрито не лише процес розкрадання, але й розподілу, виведення та приховування коштів. А це вже половина шляху до їх повернення. От якби ще й НАБУ навчилося так працювати, а не лише піаритися й нарікати, що їм вічно чогось бракує...

 

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку