Версія для друку
Світлина Святослав Цеголко

Політ над гніздом. Зозулі?

Не пригадую, щоб в День працівника ЖЕКів (третя неділя березня) президент почистив сміттєзбірник в одному з під’їздів в багатоквартирних будинках в Житомирі.

Також не пригадую, щоб в День таксиста 22 березня президент в Одесі підвіз когось з аеропорту в центр міста.

У всесвітній день метеорології президент навіть не зробив спробу прогнозу погоди.

В День геолога президент не відкрив нове родовище газу.

Нічого не очікував від президента, а він нічого і не робив в День психолога (23 квітня), 26 квітня в Міжнародний день секретаря президент України не відповідав власноручно на телефонні дзвінки в АПУ, не пригадую його натхненно танцюючим в Міжнародний день танцю.

Не знаю, як президент відзначив День кадровика 24 травня - може провів відбір кадрів на десяток вакантних посад послів?

День хіміка близький президенту, але в сенсі переносному.

4 червня в День працівників водного господарства президент не проінспектував жодного ставка і не проїхав на баржі з Херсону куди-небудь.

Не пошив навіть шкарпеток в День працівника легкої промисловості, не розмитнив власноруч хоча би один контейнер в День митника, не зловив навіть жабу у Всесвітній день рибальства 27 червня.

Цинічно бездіяв президент в День шахіста і в День етнографа.

А головне - не стрибнув з парашутом в День парашутиста. Навіть парашут не склав.

Ображені в своє професійне свято без президентської допомоги залишились інкасатори. 

Даремно провідниця поїзда Хмельницький-Суми очікувала президента в своєму плацкартному вагоні в День залізничника. Не поїхав президент на поїзді.

Зате ось з нагоди Дня Повітряних Сил президент здійснив польот на бойовому винищувачі. Ні, не подумайте - президенту нічого не загрожувало, він не облітав лінію фронту, не імітував атаку в напрямку повітряного простору над Кримом. Просто перелетів з Києва у Вінницю на урочистості. Ну, а чого? Виглядає круто, а оплачують атракціон українці. Чому б і не політати?

Ось тільки через нашу нездатність подавити засоби ППО ворога бойова авіація України вже три роки не воює. Але хіба це заважає піару президента і верховного головнокомандувача?

P.S. скільки в передвиборних програмах не пиши "жити по-новому", а все рівно міні-путін виходить...

 

 

 

 

Богдан Яременко

Назад до архіву Версія для друку