Світлина з інтернету

Подивимося, хто?

ЗАПРОШЕННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ

Напевно всім була б цікава реакція на цей випадок з боку Ulana Suprunта Ольга Богомолець.

Щодо поліції, прокуратури, НАБУ... Наглість, з якою били лікаря, така, що розшукати й притягти до кримінальної відповідальності отих двох «виконавців побития» та «замовників» можна за лічені години. Адже вони робили це серед білого дня і не крилися. А от чи буде на те «політична воля» влади - ще питання (до уваги: Андрій ПарубійIryna GerashchenkoАнтон Геращенко, а також Олег ЛяшкоВіктор ЧумакОлег ТягнибокСергій Лещенко та інших політиків).

Цей факт напевно не може не зацікавити й «народних месників», які виношують ідею боротьби своїми методами, які вони вважають адекватними (до уваги Russel Tash).

Віктор Шишкін як тодішній генпрокурор, можливо, пам‘ятає мене побитим 1993 року, коли ми поруч сиділи на одній нараді за участю практично всіх юридичних «генералів» України...

Промовчу про українське суспільство в цілому, бо знаємо: це - один із тих випадків, коли переважна більшість стає осторонь. Справді, «какаяразніца». 

Коментарі під цим записом, сподіваюся, покажуть більш-менш об‘єктивну «картинку». Чекаємо й читаємо перш за все реакцію затегнутих тут осіб. Подивимося, хто є who...

До речі, наше обговорення буде симптоматичним і з погляду ставлення учасників дискусії до нагальності системних змін, до яких я активно закликаю (див. мої попередні записи).

* * *
Зверніть увагу на перший «коментар». Хіба не прикметно?

 

Володимир Іваненко

Назад до архіву Версія для друку