Оце склад!

КВАРТЕТ З ВЕЛИКИМИ АМБІЦІЯМИ

Поки ми тут дискутуємо набирає популярності через уподобання та поширення нова владна команда, яка буцімто готова узяти на себе усю повноту влади в України й у рекордно короткі строки вивести Україну на передові рубежі європейської, а то й світової політики.

Ось склад цієї «бойової команди»:

Степан Хмара - президент
Mikhail Saakashvili - прем‘єр-міністр
Давид Сакварелідзе - генеральний прокурор
Rustam Tashbaev - міністр внутрішніх справ

Цей квартет треба, звичайно, сприйняти як жарт. Але в кожному жарті...

На даний час ми не маємо ні їхньої колективної заяви, ні персональних програм дій.

Тому давайте допоможемо нашим самозванцям і попросимо їх відповісти на декілька запитань.

1. Як кожен із наших героїв бачить українську національну ідею та чи випрацювали вони її колективне бачення?

2. Яку ідеологію сповідують кожен із наших героїв і як єдина команда та якою мірою ця ідеологія відображає українські національні традиції і звичаї, а відтак сподівання українського народу?

3. Як наші герої поокремо і спільно бачать стратегію розвитку українського суспільства та української держави? Куди вони хочуть привести Україну через десять, двадцять, п‘ятдесят років?

4. Чи замислюються наші герої кожен зокрема та спільно над питанням зміни соціального устрою в Україні, тобто переходу від устрою, нав’язаного російсько-імперським та радянським пануванням, до устрою, який базувався б на українських національних традиціях і звичаях?

5. Чи замислюються наші герої кожен зокрема та спільно над питаннями зміни системи урядування в Україні, тобто переходу від старої радянської системи до нової, яка базувалася б на українських національних традиціях і звичаях?

6. Чи думають наші герої кожен зокрема та спільно над проблемами українізації України, причому не в плані банального поширення української мови, а в плані українізації сутнісної через повернення до національних традицій і звичаїв, які включають і певні морально-етичні норми, одна із яких - жити по совісті?

 

 

 

 

 

 

 

Розмову про те, яких змін потребує Україна, ведемо тут

Запрошуємо до участі!

 

Володимир Іваненко

Український Університет

9 січня 2018 р.

Назад до архіву Версія для друку