Версія для друку

Немов щойно з Буковеля

У мене бувають випадки, коли щось видається дуже подібним, і так доречно вкладається в якусь доктрину. 

От був би яким-небудь зрадофілом, уже б точно вибудував цілу концепцію без перевірки фактів. Але так працювати не хочу. Тому просто пропоную вам: подивіться на ці фото й самі скажіть: вам не видається, що дама в беркутівській формі під час стрільби по майданівцях якось трошки схожа на Савченко? 

Чимось подібний погляд, така сама "мова тіла" - висунутися, придивлятися...

Я не знаю і нічого не стверджую. Просто мені надіслали це фото й я не можу зробити власний висновок. 

З одного боку - пагони капітана міліції - явно не в тему, а з іншого - вона вже стільки разів була в образі, який не відповідав реальній суті... Відповідь мав би на такі питання дати керівник розслідувань злочинів проти Майдану Горбатюк. Але він усе вже давно провалив і лише в інтерв'ю вправляється, тому на його висновки надії нуль. 

Для порівняння додаю ще пару фото Савченко на Грушевського, коли "Беркут" наступав і розгромив медпункт майданівців. Вона тоді йшла за спиною беркутів з флаконом спрею проти опіків (опечені були тільки з того боку від "коктейлів Молотова", демонстранти мали зовсім інші поранення від пневматичної зброї та гранат). 

До цих фото відразу виникли питання в багатьох: ми ж там за 20-30 хвилин уже були забруднені, підкопчені, обхляпані. Там узагалі чистим залишатися було неможливо - скрізь кіптява від спалених коліс, розмита водою з водометів до стану грузької каші із сажі й бруду. Усе це текло до нас униз по схилу, ділилося на потоки, заповнювало численні калюжі. 

А вона немов щойно з Буковеля чи точніше - ніби весь час стояла не нижче, а вище лінії зіткнення.

Ще є відеоролик, де Гадя в цьому самому костюмі кидається на демонстрантів, щоб ті не атакували беркутів, а потім стоїть посеред дороги, коли наступає "Беркут", при цьому лише злегка дістає поштовх і фразу:"Пошла отсюда!" 

Відео більше схоже на відображення психічно неадекватної людини з месіанським комплексом. 

Але хто зна...

 

Тарас Чорновіл

Назад до архіву Версія для друку