Світлина з інтернету

Нам дають версію

Щодо офіційної версії по вбивству Ноздровської є багато питань.

 
Звичайно, не покидає переконання, що нам дають ту версію, яку вимагали активісти з самого початку. Із розрахунку на те, що тепер суспільний резонанс спаде.


Одразу скажу - така версія із помстою сім'ї Росошанських має право на існування, але виникає дуже багато нестиковок, які викликають недовіру до роботи "300 поліцейських-спартанців", які ночами не спали, все Президенту доповідали. Це і спосіб вбивства - у вечірній, насичений трафіком час із великою втратою крові , сліди якої повинні були залишитись на зупинці і по дорозі, але чомусь не залишились; і спосіб приховання тіла - на плечі через село до річки; і спосіб знищення одягу жертви і вбивці - принести до себе додому і спалити у пічці...


Це дурниці, які міг би зробити злочинець без мозку і досвіду. Але цей злочинець (а за нас з вами вже поліція вирішила що і він і ми дурні) тоді б очевидно не прорахував, що тіло треба кинути саме у воду, щоб знищити сліди; треба роздягнути жертву, щоб прибрати з неї ідентифікуючі сліди контакту з вбивцею.


В мене на цьому ґрунті переконання - або це він, але відбувалось не так, як він розказує слідству (можливо діяв не сам, можливо прикриває когось); або це не він і поки що самообмовляє себе (що скоро стане очевидним). Дуже схоже, що поліція Київської області дуже поспішала зняти з себе отой "президентський контроль" і повернутися до звичного їй ритму службового життя. Тому й оформили "по быстрячку" версію, яку від керівника поліції Київщини вимагали активісти і чекав Президент.


Мені важко уявити собі, щоб 50-річний чоловік після інсульту ніс на плечі тіло жертви на велику відстань, кров з якого лилася на дорогу (15 ножових поранень), у ранній вечірній передноворічний час; довго роздягає труп; перед цим сварився на зупинці з загиблою; довго вбивав жертву і ніхто не чув і не бачив?


До речі - дозволю собі не погодитись з думкою експертів-кримінологів, про те що тіло демонстративно кинули на видному місці, щоб продемонструвати зухвалість і щоб його швидко знайшли. Його ж не знайшли швидко, аж на третій день. І час був обраний невдало (це якщо припустити версію демонстративності), адже новорічні свята, і шукати довго точно не будуть. 


Тіло кинули у воду. І тільки для того, щоб знищити сліди контакту тіла із вбивцею. 


Тому думаю, що вбивство було здійснено продумано, а не спонтанно. І там був не один вбивця. І скоріш за все її було вбито точно не на зупинці. Припускаю (по характеру поранень, відсутності кривавого сліду, стану тіла), що могли певний час десь утримувати і там знущатися. А потім привезти в автомобілі і скинути в річку. 
Отакі враження від роботи поліції поки що...

 

Сергій Старенький

Назад до архіву Версія для друку