Лідер

ДВА ПРОКОЛИ ОЛЕГА ЛЯШКА

У Ляшка два проколи підряд:

Один - із В‘ячеславом Богуслаєвим, на захист якого О. Ляшко став горою. Всупереч тому, що увесь світ знає про, м’яко кажучи, проросійський душок особи, яка - за великим рахунком - мала б бути прикладом високої національної свідомості й громадянської відповідальності. Але не стала і ставати, здається, не збирається.

Другий - з «ветеранами», які «здолали фашизм». На доданому фото бачимо «ветеранів», які на час «здолання фашизму» в кращому разі під стіл пішки ходили. Як людині, яка тримала в руках книжку про Муссоліні, Ляшкові годилося б знати, що «дєдивоєвалі» з нацистами, а фашисти дісталися їхнім союзникам.

Сумно, коли лідер начебто україноцентричної чи проукраїнської партії й кандидат на президента України отак легко з радикального шляху збивається на манівці, зарослі бур‘яном совкової пропаганди.

Тим часом мої запитання до головного радикала України залишаються без відповіді. Усе, на що він спромігся, це - уподобання під моїм текстом, поширеним на сторінці Міжнародної Фундації Лідерства. 

 

Володимир Іваненко

Назад до архіву Версія для друку