Світлина з інтернету

КомпАс Порошенка

Чи можна приймати допомогу ворога на безоплатній основі?

Так, зі свідчень на суді проти Пола Манафорта пана Гейтса (помічника чи молодшого партнера Манафорта, який погодився співпрацювати зі слідством, а відтак, брехати під присягою якому зовсім не випадає) фінансового скандалу не вийде. Він заявляє, що Манафорт у 2014 році допомагав Порошенку на безоплатній основі.

Але ми знаємо, що Манафорт в той же час продовжував консультувати залишки Партії регіонів, а до того консультував Януковича, Ахметова, Льовочкіна, Клюєва, Колеснікова і тд.

Як можна допустити співпрацю з такою людиною, або прийняти від неї будь-яку допомогу? Особливо кандидату в президенти чи президенту, що прийшов до влади після крові на Майдані, яку пролили ті, кому він радив і допомагав раніше? Допомогу людини, яка, як нам тепер відомо, безпідставно звинувачувала і оббріхувала українські патріотичні сили в антисемітизмі. Людини, яка прикривала і намагалась виправдати незаконне з точки зору українського правосуддя увязнення Юлії Тимошенко.

В американській пресі було нещодавно опубліковане листування дочок Пола Манафорта, в якій, очевидно, непогано виховані діти скаржаться одна одній, що "батько втратив моральний компас". Але що в такому разі з моральним компасом Петра Порошенка? Чи є в нього взагалі якісь моральні засади?

Так, Банкова і Порошенко можуть усе спростовувати - не чули, не бачили, не співпрацювали і не контактували з Манафортом.

Це буде цікава ситуація. Адже тоді вони публічно вступлять в судовий процес проти Манафорта. І на чиїй же стороні? Явно, що не на стороні звинувачення - американської прокуратури (яка змусила Гейтса давати свідчення проти Манафорта). А американська прокуратура, нагадаю, розслідує втручання Росії в американські вибори.

Ось мені і цікаво, що обере Порошенко - розписатися у повній аморальності (визнавши співпрацю з Манафортом), чи підіграти інтересам Росії в американському суді (заперечивши співпрацю з Манафортом)?

Бажаю зробити правильний вибір.

 

Богдан Яременко 

Назад до архіву Версія для друку