Світлина з інтернету

Хакнули тітку Юлії

Позаминулого разу "анонімні вороги й порохоботи" хакнули сайт Тимошенко, потім хакнули її рекламу, подавши Україну без Криму, а зараз зовсім розперезалися - хакнули вже й рідну тітку, депутатку Дніпропетровської ради від Батьківщини. 

Просто наводжу її текст, що вже гуляє фейсбуком. Там дуже цікавий перелік "важных дат в истории нашей земли... Именно эти дни и события вели нас на путь сильного и значимого в мире государства... мы перечислим самые ключевые на наш взгляд моменты становления государства и украинских земель". 

А далі в списку серед цих "видатних дат", які зробили Україну сильною і значимою, вибір оригінальний. З давніших дат дивує хіба профанська поверховість, а от у 20-му столітті - це вже тема, щоб серйозно задуматися. Рідна й улюблена тітонька не вважає 4-ий Універсал гідною датою, адже ним було проголошено незалежність УКкраїни, а "это была величайшая трагедия 20 века". Ой! перепрошую, ця остання цитата це вже не слова тітки Тимошенко, а друга Юлі Путіна. Зате вона серед усього лиш 12 подій за всю нашу історію виділила 3-ій Універсал Центральної Ради "о создании УНР в качестве федерации Росси". Мало того, що вона не лише чужої й огидної їй української мови не знає, але й роднєнькім русскім грамотно писати не вміє. А про федерацию России, то це вже логіка окупанта.

Ще одна видатна для родини Тимошенко подія (нагадаю із усього 12-ти): "Вход Украины как УССР в состав Союза Советских Социалистических Республик". І виявляється, що нашому розвитку колосально посприяв штучний голодомор... Це вже поза межею звичного цинізму. Видно, що люди цього середовища вдавляться, а не відмовляться від "Великая Отечественная война". Вони ж цим життя прожили, навіщо ж вигадувати якусь свою відмінну від Росії історію...

Ніби й нема про що особливо говорити, якась тітка. Але дуже вже багато з цією тітонькою у Юлі пов'язано: і виховувала, й одягала, й підтримувала, й зараз залишається вірним соратником... З ким поведешся.

А те, що в переліку видатних подій не знайшлося місця для Революції Гідності, то й говорити зайве

Ось посилання на її допис, а якщо видалить, то додаю скрін тексту. 

А загалом решта на сайті - лише реклама Юлі. Включно із радісним перепостом про те, що Коломойський не підтримує Порошенка, а Тимошенко ніби підтримав...

 

Тарас Чорновіл 

Назад до архіву Версія для друку