Закат карьеры

Хотели доказательств тупейшей коррупции в Нацбанке?

Велкам.

«03.02.2017

Головним слідчим управлінням Генпрокуратури викрито директора одного із департаментів Національного банку України та трьох його спільників під час одержання 25 тис дол США хабара

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України (управління "К") 02.02.2017 під час отримання останньої частити неправомірної вигоди у сумі 25 тис доларів США затримано директора одного із департаментів Національного банку України та трьох його спільників, які виступали у ролі посередників. Один із вказаних осіб є громадянином Республіки Азербайджан, про що листом повідомлено посольство Республіки Азербайджан в Україні.

Зазначений керівник Департаменту платіжних систем Національного банку України, діючи умисно, з корисливих мотивів, спрямованих на отримання неправомірної вигоди для себе, розробив злочинну схему, спрямовану на вимагання та отримання через зазначених посередників від директора одного із товариств з обмеженою відповідальністю неправомірної вигоди на загальну суму 35 тис доларів США у два етапи за реєстрацію в Нацбанку внутрішньодержавної платіжної системи «Платисервіс» для здійснення готівкових та безготівкових переказів в межах України та видачу вказаному підприємству відповідного свідоцтва.

Затриманому представнику Національного банку України повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України, а також його спільникам за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України (одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у особливо великому розмірі для себе, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди, а його спільникам посередництво у її отриманні) та на даний час вирішується питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ

Генеральної прокуратури України».

Подчиненный Гонтаревой, директор департамента платежных систем НБУ Шацкий С.С. задержан Прокуратурой за взятку в 25 тысяч долларов.

Деньги требовали за регистрацию платежной системы "Платисервис". Сумма итого, которую надо было передать сотрудникам НБУ - 35 тысяч долларов.

Сколько из них предназначалось #Леренадо2 следствие пока умалчивает.

Но этот скандал должен стать закатом карьеры "реформаторов", которые превратили Нацбанк в кормушку и машину по выбиванию денег с финансового рынка.

Александр Дубинский

Назад в архив Версия для печати